تحلیل arabic – EURUSD

تحلیل EURUSD

فهرست

تحلیل ramzgosha - EURUSD
تحلیل EURUSD

تحلیل EURUSD

وفقًا للتحليل الذي تم إجراؤه في 28 أغسطس ، كان للسعر في الإطار الزمني اليومي اتجاه هبوطي بترتيب ثابت ، ولكن الآن بسبب الوصول إلى المنطقة المهمة من الإطار الزمني الشهري ، فقد انخفضت قدرته على الانخفاض ، و لهذا السبب ، فهو أدنى من 0.9940 إلى 0.9910 منطقة قريبة بزخم معين.

لم يكن لديه المزيد على طول المسار ، وفقًا لمخطط مؤشر الدولار ، والذي يقع في نطاق مهم ، في حالة إغلاق سعر يومي فوق المستوى 1.0040 واستقراره المرتفع ، ستكون القوة الهابطة للسوق كبيرة جدًا منخفض ، وإذا تجاوز مستوى 1.0090 ، فإن اتجاه السوق سيكون صاعدًا على المدى القصير أو يكون معادلًا

7 پاسخ به “تحلیل arabic – EURUSD”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وارن بافت و استراتژی سرمایه گذاری

وارن بافت و استراتژی سرمایه گذاری

وارن بافت یکی از ثروتمندترین افراد دنیا می باشد . که بطور مداوم در لیست ثروتمندترین افراد  نشریاتی مانند فوربز قرار می­گیرد . وی  هم اکنون ( جولای 2023 ) با دارایی بیش از 115 میلیارد دلار هفتمین فرد ثروتمند جهان محسوب می­شود .

مطالعه بیشتر »
robot-Trader-رمزگشا-مقاله-ربات-تریدر-چیست-شاخص

ربات تریدر چیست ؟

ربات‌های تریدر به عنوان نمونه‌ای از هوش مصنوعی و ابزارهای خودکار در بازارهای مالی، با استفاده از الگوریتم‌ها و قوانین مشخص طراحی و پیاده‌سازی می‌شوند. این ربات‌ها، قادر به تحلیل داده‌های بازار، تشخیص الگوهای معاملاتی، و اتخاذ تصمیمات مبتنی بر استراتژی‌های تجاری هستند. عملکرد این ربات‌ها بر پایه قواعد و قوانین قبلی تعیین می‌شود و به طور خودکار معاملات را انجام می‌دهند. این ویژگی‌ها باعث شده تا ربات‌های تریدر جایگاه ویژه‌ای در بازارهای مالی پیدا کنند و مورد توجه معامله‌گران و سرمایه‌گذاران قرار گیرند.

مطالعه بیشتر »
Robot-Trader-شاخص-دانود-ربات-تریدر-رمزگشا

ربات تریدر و ویژگی های آن !

ربات تریدر به یک سیستم اتوماتیکی گفته می شود که براساس یک الگوریتم معینی ، به جای شما در بازار های ارز دیجیتال ترید انجام می دهد. شما با استفاده از یک ربات تریدر اتوماتیک ، می توانید بدون نیار به حضور خود ، کسب درآمد داشته باشید .همچنین قیمت خریداری و استفاده از این ربات های تریدر به گونه ای است که اکثریت افراد می توانند آن را خریداری و با استفاده ی صحیح از آن ، کسب درآمد داشته باشند.

مطالعه بیشتر »

fa_IRPersian