معرفی بیت فینکس

بیت-فینکس

فهرست

صرافی بیت فینکس ازقدیمی ترین صرافی می باشد که امنیت این صرافی بسیار خوب و بالا می باشد . با ما همراه باشید تا این صرافی خوب و با سابقه را بهتر بشناسید . بیت فینکس یک صرافی پیشرفته است که سابقه ی بسیار عالی دارد . این صرافی  140 ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند .

تاریخچه بیت فینکس

این صرافی ارز دیجیتال در سال 2012 در هنگ کنگ تاسیس شده است . همانطور که گفته ایم این صرافی 140 ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند . نقطه قوت این صرافی این است که معاملات با حجم بالا و با نقدشوندگی خوب را انجام می دهد . این صرافی تمامی ابزار هایی که مربوط به ارز دیجیتال می باشد را پشتیبانی می کند و دارای پشتیبانی عالی و خوبی است .

این صرافی برای معامله گرهایی که می خواهند واریز وجه را با کارت بانکی انجام بدهند، از طریق درگاه انتقال وجه با کارت بانکی به راحتی می توانند انتقال وجه را انجام دهند .

از ویژگی این صرافی این است که برای افراد تازه وارد در این صرافی هیچ سطح خاصی را مشخص نکرده است و افراد به راحتی می توانند با هر مقداری که می خواهند در این صرافی معاملات ارز دیجیتال را انجام دهند .

یکی از معایب این صرافی این است که برای کشوری مثل ایران یا حتی آمریکا محدودیت جغرافیایی اعمال کرده است که افرادی که تمایل دارند در این صرافی ثبت نام کنند با استفاده از VPN  و با استفاده از یک ایمیل ساده ثبت نام خود را تکمیل کنند . این صرافی برای افرادی که احراز هویت خود را تکمیل نکرده اند یک سری محدودیت ها را لحاظ می کند .

بیت-فینکس

 بیت فینکس متمرکز است یا غیر متمرکز؟

صرافی هایی که غیر متمرکز هستند دارای مزیت هایی هستند که کاربران آن را می پسندد مانند لازم بر احراز هویت نیست و یا اینکه برای تراکنش هایی که انجام می شودهیچ کارمزدی گرفته نمی شود، اما صرافی هایی که متمرکز هستند، دارای امنیت بالا و تضمین شده ای هستند، حال به نظر شما بیت فینکس صرافی متمرکز است یا غیر متمرکز؟ با ما همراه باشید تا درباره ی صرافی بیت فینکس بیشتر بدانید .

بیت فینکس متشکل از هم متمرکز و هم غیر متمرکز می باشد . این صرافی در ماه سپتامبر 2021 یک پل ارتباطی ایجاد کرد که به صرافی غیر متمرکز دیورسیفای متصل شده است و با انجام شدن این کار، قابلیت های صرافی غیر متمرکز بر روی این پلتفرم ایجاد شد .

بیت فینکس با همکاری دیورسیفای اولین پل ارتباطی بین صرافی متمرکز و غیر متمرکز را ایجاد کرد . دقت داشته باشید که با توجه به موقعیت صرافی غیر متمرکز که افراد تازه وارد و آماتور که وارد عرصه ارز دیجیتال می شوند، ایجاد شدن این پل باعث شد تا افراد تازه وارد با صرافی های غیرمتمرکز یا دیفای آشنا شوند .

صرافی دیورسیفای مثل یک صرافی ارز دیجیتال بدون کارمزد است که به عنوان یک هاب لایه 2 بدون کارمزد برای معامله گران بیت فینکس کار انجام می دهد . به این شکل معامله گرها به بعضی از بهترین و برترین فرصت ها در دیفای دسترسی پیدا می کنند .

این صرافی همانند یک اتوبانی است که بین شبکه پلی گان و بیت فینکس کار خود را انجام می دهد . این به این معنا می باشد که افراد به راحتی می توانند بدون اینکه کارمزد را پرداخت کنند، به وسیله ی صرافی دیورسیفای مبلغ مدنظر خود را از پلی گان به بیت فینکس انتقال دهند .

 

توکن صرافی بیت فینکس

صرافی بیت فینکس دارای توکنی به نام لئو ( Unus sed LEO ) می باشد . از مزیت این توکن این است که 15 درصد در معاملات می توانند تخفیف بگیرند و اگر شما بیشتر از 5 هزار دلار در کیف پول خود لئو داشته باشید می توانید 10 درصد تخفیف بگیرید . اگر شما بیشتر از 10000 داشته باشید شامل 25 درصد تخفیف علاوه بر تخفیف 15 درصدی افرادی که توکن لئو را دارند بهره مند شوید .

در بیت فینکس صفحه ای مخصوص تخفیف های افرادی که دارای  توکن های لئو هستند، ایجاد شده است . شما می توانید با وارد کردن معاملاتی که می خواهید انجام بدهید به همراه مقدار توکنی که دارید، تخفیفاتی که می توانید شامل شوید را محاسبه می کند و به شما اعلام می کند .

یک زمان منظمی برای توکن سوزی ارزهای دیجیتالی که در این صرافی وجود دارد، مشخص شده است که جایگاه این ارز همیشه در رتبه های بالا حفظ شود .

واضح است که بهترین راه برای خریدن لئو ، از صرافی بیت فینکس است . توکن لئو به صورت جفت معاملاتی  با تتر، دلار، بیت کوین و اتر معامله می گردد .

بیت-فینکس--دلار

معایب بیت فینکس

بزرگترین عیب این صرافی محدودیت جغرافیایی می باشد . محدودیت جغرافیایی که در آن لحاظ شده است تا باعث شود افرادی که در کشور ایران هستند نتوانند به راحتی ثبت نام کنند . این محدودیت تا حدی جدی می باشد که افرادی که می خواهند احراز هویت کنند کار بسیار سخت و دشواری دارند، زیرا باید ازvpn  با یک آی پی ثابت استفاده کنند  .

برای اینکه شما یک حساب سطح پایه 2 داشته باشید نیاز به یک سری مشخصاتی مانند پاسپورت و آدرس دارید که در خارج از ایران با ارائه سند ثابت کنید که این آدرس شماست  .

 مزایای بیت فینکس

بیشتر از 140 ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند  . دارای تیم پشتیبانی حرفه ای می باشد و کاربران می توانند در هر ساعت از شبانه روزاز طریق چت آنلاین با پشتیبانی ارتباط برقرار کنند و شبهات و سوالات خود را بپرسند  . کاربران به راحتی می توانند معملات با حجم بالا را انجام دهند . دارای محیطی بسیار ساده و مناسب برای کاربرانی که تازه وارد این صرافی شده اند است  .

انواع معاملات مثل : اسپات ، آتی و آپشن را پشتیبانی می کند . این صرافی دارای نسخه ی اپلیکیشن موبایلی می باشد  . شما می توانید با توسط درگاه انتقال با کارت بانکی از این صرافی استفاده کنید  . دارای امنیت بسیار بالا و عالی می باشد  .

امنیت بیت فینکس

این صرافی در سال 2015 و 2016 هک شد که در سال 2016 بزرگترین هک در عرصه ارز دیجیتال رخ داد  . هکرها توانستند با هک کردن این صرافی ، 120000 دلار بیت کوین سرقت کنند که باعث شد صرافی بیت فینکس زیان بسیار زیادی را ببیند  . بعد از این اتفاق صرافی بیت فینکس قابلیت هایی مثل ذخیره داده های آفلاین و تایید دو مرحله ای را به صرافی خود اضافه کرد . این صرافی برای اینکه بتواند خسارت خود را جبران کند توکن LEO  را منتشر کرد .

هم اکنون این صرافی شعار امنیت ما الویت ماست را سر می دهد و همیشه درحال ارتقا دادن امنیت خود می باشد . با ما همراه باشید تا از اقدامات امنیتی این صرافی آشنا شوید .

  1. ذخیره سازی آفلاین داده ها
  2. تایید دو مرحله ای

بیت-فینکس-صرافی

ذخیره سازی آفلاین داده ها

صرافی بیت فینکس 99 .5 درصد از سرمایه مشتریانش را به صورت آفلاین ذخیره می کند . 0 .5 درصد مابقی را در کیف پول گرم به صورت آنلاین ذخیره می کند تا نقدینگی مبادله ها تامین شود  . انجام دادن این کار باعث شده که حساب های این صرافی غیر قابل هک شود .

تایید دو مرحله ای

ساخت کد ورود دو مرحله ای در Google Authenticator اجباری می باشد . استفاده کردن از قطعه سخت افزاری یوبی کی می باشد . برای جهت افزایش امنیت مجوز های بسیار پیشرفته  API Key را دارا است .  برداشت ها و اقدامات ها توسط  ip و الگوهای رفتاری دیگر تحت نظارت کامل می باشد تا هرگاه با مورد مشکوکی برخورد کردند بتوانند سریع رصد کنند و وارد عمل شوند .

انجام دادن اقدامات امنیتی برای جلوگیری از حملات دیداس از اقدامات امنیتی دیگری می باشد که صرافی بیت فینکس اندیشیده است .

استفاده از بیت فینکس بدون احراز هویت

شما می توانید بدون اینکه در صرافی بیت فینکس احراز هویت کنید، معاملات خود را در سطح پایه 1 انجام دهید .

اقداماتی مانند:

  • واریز و برداشت ارزهایی که در لیست بیت فینکس است به جز استیبل کوین و ارز فیات
  • انجام دادن معاملات ارز دیجیتال و معامله های اهرمی
  • دسترسی داشتن به بازار خارج از بورس بیت فینکس

احراز هویت در صرافی بیت فینکس

شما هنگام احراز هویت کردن در صرافی بیت فینکس می توانید از خدماتی مانند : برداشت و واریز ارزهای فیات مثل دلار آمریکا و یا معامله کردن ارزهای استیبل کوین و یا دسترسی پیدا کردن به خدمات بسیار پیشرفته از جمله کارهایی است که شما می توانید در صرافی بیت فینکس انجام دهید .

شما برای اینکه به سطح 2 ارتقا پیدا کنید نهایت 30 دقیقه زمان باید بگذارید  برای سطح یشرفته حدود 2 یا 3 روز کاری طول می کشد تا به سطح پیشرفته ارتقا پیدا کنید .

محدودیت جغرافیایی بیت فینکس

این صرافی برای ایرانیان تحریم است . ساکنین مناطقی که تحریم هستند برای اینکه از این صرافی استفاده کنند باید ازvpn  با یک ip ثابت و یا در مناطق آزاد از این صرافی  استفاده کنند .مناطقی که تحریم هستند : ایران ، آمریکا ، کره شمالی ، کوبا و سوریه هستند.

.بیت-فینکس--رمزگشا

خدمات مشتریان

صرافی بیت فینکس دارای خدمات مشتریانی است که از بهترین این خدمات می توان به صفحه  help center  اشاره کرد . این صفحه  توضیحات استفاده از این صرافی را به خوبی توضیح داده است و همچنین افراد می توانند کلماتی که می خواهند را سرچ کنند تا نتیجه ی دلخواه خود را مشاهده کنند .

راه حل تازه ای که بیت فینکس برای ارتقا دادن خدمات مشتریانش ارائه داده است، چت آنلاین می باشد که همیشه در هر زمان پاسخ مشتریان را به خوبی می دهد .هنگامی که صفحه باز می شود با کمی صبر کردن یک حباب سبز رنگ در گوشه سمت راست ظاهر می شود که با کلیک کردن بر روی این حباب می توانید هر سوالی که دارید را بپرسید و جواب بگیرید . این چت آنلاین مخصوصا برای افرادی که تازه کار هستند بسیارسودمند است زیرا برخی از صرافی ها برای اینکه پاسخ یک ایمیل را بدهند دو یا سه روز طول می دهند .

کارمزد بیت فینکس

کارمزد معامله ها در بیت فینکس متغیر است . عواملی مثل : فرد سفارش دهنده باشد یا سفارش گیرنده، مانده حساب فرد و عوامل های دیگر، باعث شده است که کارمزد های معاملات فرق کند .

چند عوامل باعث کاهش کارمزد در صرافی بیت فینکس می باشد با ما همراه باشید تا این عوامل را بررسی کنیم .

مانده حساب ماهانه خود را افزایش دهید .

خریداری کردن توکن مخصوص صرافی بیت فینکس که لئومی باشد . شما با خریداری کردن حداقل یه جفت ارز لئو و دلار در یک ماه از 15 درصد تخفیف در کارمزد تراکنش های معاملات بهره مند شوید .

ثبت نام شما اگر از سمت معرف باشد، با وارد کردن کدی که از سمت معرف باشد شامل تخفیف های 6 درصدی هزینه های معاملاتی خود شوید . همچنین افرادی که معرف بیت فینکس هستند می توانند از کارمزد ها کمیسیون دریافت کنند .

سخن آخر

با اینکه هک این صرافی دوبار اتفاق افتاده است اما از محبوبتش کاسته نشده است  . صرافی بیت فینکس بعد از هکی که رخ داده است تماما تلاش خود را کرده است تا دوباره اعتماد مشتریان خود را به دست آورد . این صرافی ویژگی ها و مزیت های بسیار زیادی دارد که اگر بتوانید احراز هویت کنید، از قابلیت های خوب این صرافی بهره مند می شوید .

شرکت رمزگشا با چندین سال سابقه در زمینه تحلیل ارز دیجیتال و فارکس فعالیت می‌نماید. آکادمی رمزگشا دارای دوره های تخصصی در زمینه هوش مالی ، تریدر حرفه ای فشرده و نیمه فشرده است . همچنین شرکت رمزگشا با بهره گیری از تحلیلگران و مشاوران باتجربه آماده انتقال این تجربیات به شما عزیزان می­باشد . شما می توانید در صورت نیاز با مشاوران ما در ارتباط باشید .

با تشکر از شما خواننده گرامی سایت رمزگشا که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید .

 

 

12 پاسخ به “معرفی بیت فینکس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وارن بافت و استراتژی سرمایه گذاری

وارن بافت و استراتژی سرمایه گذاری

وارن بافت یکی از ثروتمندترین افراد دنیا می باشد . که بطور مداوم در لیست ثروتمندترین افراد  نشریاتی مانند فوربز قرار می­گیرد . وی  هم اکنون ( جولای 2023 ) با دارایی بیش از 115 میلیارد دلار هفتمین فرد ثروتمند جهان محسوب می­شود .

مطالعه بیشتر »
robot-Trader-رمزگشا-مقاله-ربات-تریدر-چیست-شاخص

ربات تریدر چیست ؟

ربات‌های تریدر به عنوان نمونه‌ای از هوش مصنوعی و ابزارهای خودکار در بازارهای مالی، با استفاده از الگوریتم‌ها و قوانین مشخص طراحی و پیاده‌سازی می‌شوند. این ربات‌ها، قادر به تحلیل داده‌های بازار، تشخیص الگوهای معاملاتی، و اتخاذ تصمیمات مبتنی بر استراتژی‌های تجاری هستند. عملکرد این ربات‌ها بر پایه قواعد و قوانین قبلی تعیین می‌شود و به طور خودکار معاملات را انجام می‌دهند. این ویژگی‌ها باعث شده تا ربات‌های تریدر جایگاه ویژه‌ای در بازارهای مالی پیدا کنند و مورد توجه معامله‌گران و سرمایه‌گذاران قرار گیرند.

مطالعه بیشتر »
Robot-Trader-شاخص-دانود-ربات-تریدر-رمزگشا

ربات تریدر و ویژگی های آن !

ربات تریدر به یک سیستم اتوماتیکی گفته می شود که براساس یک الگوریتم معینی ، به جای شما در بازار های ارز دیجیتال ترید انجام می دهد. شما با استفاده از یک ربات تریدر اتوماتیک ، می توانید بدون نیار به حضور خود ، کسب درآمد داشته باشید .همچنین قیمت خریداری و استفاده از این ربات های تریدر به گونه ای است که اکثریت افراد می توانند آن را خریداری و با استفاده ی صحیح از آن ، کسب درآمد داشته باشند.

مطالعه بیشتر »

fa_IRPersian