معامله خودکار با استفاده از رباتها

معامله خودکار

فهرست

در این مقاله می خواهیم راجه به موضوع معامله خودکار با استفاده از رباتها توضیح دهیم. انجام دادن یک معامله موفق احتیاج به صبر و فداکاری دارد و شما باید قبل از باز کردن یک موقعیت، برای داشتن استراتژی در مورد بازار به صورت کامل تحقیق کنید.

یک معامله گر باید معاملات فعال خود را دنبال کند تا مطمئن شود هیچ یک از فرصت های به وجود آمده را از دست نداده است. متاسفانه این روندها در مدیریت معاملات برای هر معامله گر غیر قابل تحمل می باشد.

خبر امیدوار کننده این است که بازار جاری بر پایه تکنولوژی است و سرمایه گذاران همواره به دنبال برترین ابزارهای تکنولوژی هستند تا نسبت به رقبایشان برتری یابند. معامله خودکار به عنوان معامله الگوریتمی هم شناخته می شوند. معامله خودکار حاوی معاملاتی است که از طریق برنامه های سیستمی آنلاین با استفاده از کارگزاران معتبر انجام می شوند.

برای درک موضوع معامله خودکار در بازار مالی به خواندن ادامه دهید.

مزایای معامله خودکار

معامله خودکار زمانی می تواند مفید باشد هنگامی که یک کارگزار خودکار معتبر را انتخاب کنید. بهترین موضوع درباره معامله خودکار این است که اکثر وظایف معامله گران را به صورت دستی کاهش می دهد. همچنین معاملات الگوریتمی دقیق تر از انسان ها هستند، به دلیل اینکه ابزارهای خودکار مبتنی بر هوش مصنوعی هستند و برای ردیابی بازار طراحی شده اند. افزون بر این معامله خودکار باعث صرفه جویی در وقت شما برای تمرکز در دیگر موارد الزامی می شود.

شما می توانید روزانه 15 تا 20 دقیقه را صرف بازیابی کارکرد یک نرم افزار خودکار کنید تا مطمئن شوید که معاملات شما طبق انتظار پیش می رود.

بیشتر بخوانید:  ربات تریدر و ویژگی هایش! 

برای آگاهی بیشتر از معامله خودکار با استفاده از رباتها مقاله معرفی ربات تریدر را بخوانید.

معامله خودکار - رمزگشا
معامله خودکار – رمزگشا

در اینجا دیگر مزایای معامله خودکار اضافه شده است:

  • میزان دقت در معامله خودکار افزایش یافته است به دلیل اجرای سفارش بلافاصله و در سطوح مورد نظر است.
  • ادغام  داده های بیشتر در یک معامله و اجرای چندین موقعیت به سهولت انجام می شود
  • معاملات بر طبق عوامل احساسات را حذف می کند و در نتیجه احتمال اشتباه را کم می کند.
  • تریدرها از سیگنال های معامله ایجاد شده ، بیشتری برخوردار می شوند که به آنها کمک می کند بهترین تصمیم را بگیرند.
  • نرم افزار معاملات خودکار به صورت 24/7 کار می کند، بدین ترتیب فرصت های شما را برای برخورداری از تمام سیگنال های تولید شده به حداکثر می رساند.
برای مطالعه بیشتر خواندن مقالات زیر را توصیه می کنیم:

مقاله 5 تا از بهترین ربات تریدرهای ارزدیجیتال

مقاله دانلود ربات تریدر ارزدیجیتال

مقاله ساخت ربات تریدر- راهنمایی برای مبتدیان

مقاله ربات تریدر ارزدیجیتال و انواع آن!

مقاله ربات تریدر اتوماتیک

عملکرد معامله خودکار چگونه است؟

این روزها نرم افزار معاملاتی خودکار متفاوتی در بازار وجود دارد. این نرم افزارها بر پایه هوش مصنوعی هستند، به این معنی که از یادگیری ماشینی در بازیابی بازار مالی برای انتخاب سیگنال های سود آور بالقوه استفاده می کنند. زمانی که بهترین سیگنال ها شناسایی شدند ، نرم افزار خودکار آنها را توسط API به کارگزاران یکپارچه می فرستد، به محلی که معاملات شما در آنجا اجرا می شود.

دقت کنید که بیشتر ابزارهای معاملاتی خودکار، کیف پول داخلی برای نگهداری پول کاربران خود ندارند. بدین ترتیب آنها با کارگزاران متفاوتی کار می کنند که پول معاملاتی شما را نگهداری می کنند و از آنها برای انجام معاملات خودکار شما استفاده می کنند. ضمن اینکه تازه کارانی که به مهارتهای خود تسلط کافی دارند، می توانند از معامله خودکار استفاده کنند، همچنین ما آن را به معامله گران متخصص با تجربه بالا توصیه می کنیم.

برای آگاهی بیشتر مقاله ربات معامله گر خودکار را پیشنهاد می دهیم.

ربات تریدر خودکار
معامله خودکار

 

شما به عنوان یک تریدر هنگام جستجوی یک کارگزاری خودکار، چه در حال معامله سهام، چه ارزهای دیجیتال یا کالاها هستید حتما مشتاق هستید، پس با دقت عمل کنید و مطمئن شوید که کارگزاری اتوماتیکی که استفاده می کنید توسط مقامات معروف جهانی تنظیم می شود و دارای معیارهایی است که نیازهای معاملاتی شما را برطرف می کند.

به طور مثال می توانید با رفتن در سایت https://tradingguide.co.uk/awards/trading-platforms  برخی از کارگزاری های خودکار زیاد توصیه شده در بریتانیا را بیابید. چنین کارگزارنی توسط محققان متخصص تست و تایید شده اند و برای استفاده از انها دیگر نیازی به تحقیقات ندارید. شما صرفا باید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید و ویژگی اتوماسیون تجارت را برای مدیریت معاملات خود فعال کنید.

به صورت کلی معامله خودکار برای تریدرهایی که در یک بازار پویا مانند رمزارزها موقعیت دارند، مناسب است. همچنین شما می توانید از یک پلتفرم اتوماتیک برای مدیریت موقعیت های CFD استفاده کنید. نظر به اینکه معامله CFD با استفاده از اهرم خطرناک است، اطمینان حاصل کنید که دارای یک استراتژی قوی هستید و موقعیت خود را برای دریافت سود پیگیری می کنید.

 

نتیجه

معامله خودکار اگر چه آسان به نظر می رسد ولی اینطور نیست و اکثر تریدرها تا کنون با خودکار کردن موقعیت های خود سود از دست می دهند. برای اینکه این روش موثر واقع شود، باید در مورد برنامه نویسی سیستمی خبره باشید تا طریقه عملکرد نرم افزارهای معاملاتی و ردیابی فعالیتهای آنها را درک کنند.

طبق این علم، تست کردن یک نرم افزار خودکار قبل از فعال کردن آن در بازارهای زنده نیز برای شما راحت تر خواهد بود. به علاوه باید بازار مالی را درک کنید و بهترین دارایی را برای افزایش پتانسیل خود برگزینید.

ما همواره تریدرها را ترغیب می کنیم که از کارگزاران معتبر برای معامله خودکار خود استفاده کنند زیرا آنها امنیت سرمایه شما را ضمانت می کنند و شما می توانید در صورت لزوم معامله دستی انجا دهید. اکثر سایت های معتبر مانند TradingGuide بهترین کارگزاران اتوماتیک را پیشنهاد می دهند. بنابراین هوشمندانه انتخاب کن.

منابع:

https://www.justluxe.com/community/a-short-introduction-to-automated-trading-using-robots_a_1974232.php

https://en.wikipedia.org/wiki/Automated_trading_system

شرکت رمزگشا با داشتن چندین سال سابقه در زمینه تحلیل ارزدیجیتال و فارکس فعالیت می کند. این شرکت دارای مشاوران متخصص و باتجربه است. شما می توانید در هر ساعت از روز با مشاوران این شرکت در ارتباط باشید.

امتیاز دهید

یک پاسخ به “معامله خودکار با استفاده از رباتها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


fa_IRPersian