8 تا از بهترین پلتفرم تجاری 1401

بهترین پلتفرم تجاری

فهرست

پیدا کردن بهترین پلتفرم برای ترید ارز دیجیتال ، یکی از مهم ترین عواملی است که هر تریدر در اوایل شروع کار خود ، دغدغه ی آن را دارد. در این مقاله ، شرکت رمزگشا سعی می کند چندتا از بهترین پلتفرم های ارز دیجیتال را برای شما شرح دهد تا شما در انجام معاملات خود ، آرامش بیشتری داشته باشید.

در طول تاریخ ، موارد مالی مختلفی مثل سهام ، اوراق قرضه ، کالا های گران بها و همچنین ارز ها ، نوسانات بالا و پایین بسیار شدیدی را تجربه کرده اند.

این نوسانات در واقع موقعیت های بسیار طلایی برای افزایش سرمایه و دارایی تریدر ها و سرمایه گذاران می باشند. یک تصمیم بسیار مهمی که در شروع ترید می تواند تاثیر بسیار زیادی در آینده ی ترید کردن شما بگذارد ، انتخاب صرافی آنلاین مناسب که با شخصیت و اهداف مالی شما همسو است ، می باشد.

امروزه بهترین پلتفرم های صرافی ، درصد بسیار ناچیزی از روی هر معامله ی شما دریافت می کنند. بعضی از این صرافی ها کنار قابلیت ترید ، به مشتریان خود خدمات دیگری را نیز ارائه می دهند. بعضی از این خدمات شامل موارد زیر می  شود.

پژوهش تحلیل های بنیادی و تکنیکال کافی ، گزینه های متنوع برای سرمایه گذاری در امور مختلف ، وسایل و برنامه های ترید به روز ،  خدمات مشتری عالی ، برنامه ی قابلیت استفاده و کاربر پسند روی موبایل و همچنین مقالات و ویدیو های آموزشی فراوان و قابل دسترس روی لپتاب و گوشی را در خدمت شما قرار می دهند.

بهترین پلتفرم تجاری
بهترین پلتفرم تجاری

بهترین پلتفرم تجاری آنلاین 1401

شاید برایتان جای سوال باشد که کدام یک از این صرافی ها مناسب شما است. نگران نباشید. تک تک آن ها را با هم بررسی می کنیم.

 

fidelity investments 

 •  حداقل حساب : 0%
 • هزینه : 0$ برای معاملات ETF

دلیل انتخاب ما : 

fidelity اولین انتخاب ما در زمینه ی بهترین دلال برای کمیسیون کم ، ETF و به طور کلی می باشد. بروزرسانی برنامه و محصولات ، پشتیبانی قوی برای مشتریان ، ارزش نادیده در بازار و همچنین محتویات آموزشی بسیار تخصصی بعضی از مواردی هستند که باعث رتبه ی برتر این صرافی در بازار شده است.

این صرافی همیشه در تلاش برای بهتر کردن خدمات و محصولات خود می باشد. به تازگی fidelity حساب دارایی های دیجیتال راه اندازی کرده است که با استفاده از آن ها ، حامیان مالی از طریق موقعیت های سرمایه گذاری ، قابلیت استفاده از بیتکوین را برای مشتریان خود قرار می دهند. در نتیجه ، این شرکت صنعت رمزنگاری fidelity و همچنین پرداخت دیجیتالی ETF ( FDIG ) به همراه fidelity متاورس را به مشتریان خود معرفی کردند و در اختیار آن ها گذاشتند.

تلاش برای پیشرفت این شرکت فقط در خدمات سرمایه گذاری آن تمام نمی شود و حتی در زمینه ی سازمانی نیز ریشه دار بوده است. به مثال این شرکت ابزار fidelity bond beacon را که در واقع محصولی اختصاصی برای اعضای طلایی ( VIP members ) این شرکت بود را در اختیار تمام مشتریان خود قرار داد.

fidelity همیشه در کاهش هزینه ها ، مانند یک الگو برای صرافی های دیگر عمل کرده است. اگر درباره ی بهترین پلتفرم های دنیا تحقیق کرده باشید ، می دانید که این شرکت به عنوان یک صرافی ، سابقه ی خدمات مشتری بسیار عالی را دارا می باشد. چند تا از دلایلی که باعث این خدمات مشتری عالی می شود ، هزینه های کم با پیشنهاد های بسیار با ارزش است.

پیشنهاد شرکت رمزگشا صرافی fidelity به عنوان بهترین پلتفرم برای سرمایه گذارانی که به دنبال صرافی آنلاینی می باشند که معامله هایی با هزینه ی کم و ارزش بسیار دارا باشد ، است.

مزایا : 

 • متعهد به حذف کارمزد های حساب مشترک
 • تحلیل پرتفوی بسیار قوی
 • اجرای دستور استوار
 • پلتفرم های فعال و قوی تریدر های حرفه ای
 • نمایه سازی مستقیم ( direct indexing)
 • ترید های کسری ( fractional shares trading ) در بیش از 7000 سهام U.S و EFT ها

 

معایب : 

 • هزینه ی بالا معاملات با کمک صرافی
 • ترید های ایندکس دارای شرط حداقل حساب
 • قابل استفاده برای شهروندان غیر آمریکایی نیست
 • امکان نیاز به چند پلتفرم برای دستیابی به تمام قابلیت ها

 

امتیاز : 4.8/5

صرافی fidelity
صرافی fidelity

Ameritrader

حداقل حساب : 0.00$

هزینه : 0.00$ برای سهام / 0.65$ برای هر معامله ی اختیاری / 2.25$ برای هر معامله futures

 

دلیل انتخاب ما : 

ameritrader  به دلیل پلتفرم شهودی آن ، پیشنهادات آموزشی همه جانبه و همچنین تحلیل های بی نظیر موبایل ، امکانات رفاهی برای پژوهش و امکانات و محصولات ترید آن ، پیشنهاد اول ما برای بهترین پلتفرم در زمینه ی صرافی تریدر های مبتدی و صرافی برای موبایل می باشد.

از مزیت های ameritrade ، تلاش و پیگیری ممتد این صرافی برای فراهم کردن دسترسی آسان به بعضی از بهترین محتویات آموزشی ، ابزار های ترید موبایل و امکانات پژوهش کاربر پسند برای سرمایه گذاران می باشد.

به زبان ساده ، TD Ameritrade بهترین پکیج ترید را برای گوشی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. قدرت برتری این صرافی ، برگرفته است از گسترده ترین پیشنهادات کلاس های دارایی موجود ، دسترسی به خدمات مشتری بسیار عالی ، امکانات پژوهش پیشرفته ، ماشین حساب هایی با قابلیت بک تست ، ابزار هایی برای دستیابی به موقعیت کلی مالی کاربران و…

مزایا : 

 • پیشنهاد محصولات متنوع برای ترید
 • محتویات آموزشی فراوان
 • تکنولوژی ترید عالی و تحلیل اختیاری در پلتفرم های مختلف
 • دارای پلتفرم بسیار توانا در زمینه ی معاملات دمو ( غیر واقعی )
 • پشتکار در حمایت از مشتریان

معایب : 

 • هزینه ی بعضی از حساب ها بالا می باشد.
 • پیشنهادات کسری برای مشتریان خود ندارد.
 • ترید ارزدیجیتال فقط از طریق OTC thrusts , ETF ها ، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و معاملات اهرم دار بیتکوین

 

امتیاز : 4.5/5

صرافی ameritrade
صرافی ameritrade

interactive brokers 

حداقل حساب : 0.00$

هزینه : 0.00$ کمیسیون برای هر سهام ، ETF موجود برای IBKR TWS light ، یا هزینه های کم مقیاس شده بر حسب حجم برای معامله گران فعلی که می خواهند به عملکرد های پیشرفته مانند مسیریابی سفارش دسترسی داشته باشند. 0.65$ برای هر معامله ی اختیاری ( آپشن ) بر TWS light و برای هر معامله futures 0.85$ است.

دلیل انتخاب ما :

به دلیل وسعت دارایی های جهانیش و همچنین ابزار و ماشین حساب های تحلیل بسیار پیشرفته آن ، interactive brokers انتخاب اول ما برای بهترین پلتفرم تجاری در زمینه ی پلتفرم برای تجارت تریدر های حرفه ای و تریدر های بین المللی می باشد. همچنین پیدا کردن  صرافی ای دیگر که امکاناتی مثل دارایی های بین المللی قابل سرمایه گذاری ، تکنولوژی ترید پیچیده و همچنین قابلیت پژوهش قوی را در یک پلتفرم دارا باشد ، دشوار می باشد.

این صرافی میانگین 1.92 میلیون حساب کاربری برای مشتریان خود دارد و همچنین درآمد آن روزانه 2.17$ از هر معامله می باشد. IBKR یک صرافی پایدار . شناخنه شده و همچنین در اختیار اکثر افراد است.

این شرکت برای اینکه فاصله طبقاتی بین خود و دیگر صرافی ها را حفظ کند ، همیشه در حال تشکیل نوآوری های جدید برای مشتریان خود می باشد. از پیشرفت های اخیر این شرکت می توانیم به قابلیت دریافت نرخ بهره در بازار پرداخت شده به پول نقد سرمایه گذاری نشده ، اپلیکیشن موبایل بین المللی و همچنین قابلیت افزودن معاملات سهام کسری برای سهام اروپایی و ETF ها را می توانیم نام ببریم.

مزایا : 

 • اجرای دستورات عالی
 • سفارشات احتمالی برای هر موقعیت قابل تصور
 • طیف بی نظیری از دارایی های خارجی و داخلی قابل سرمایه گذاری
 • نرخ بهره پایین
 • دارای محیط کار برای تریدر ها به صورت بسیار پیشرفته و قابل شخصی سازی

 

معایب : 

 • قابلیت استفاده ی smartrouting برای مشتریان lite این صرافی ، امکان پذیر نیست
 • یادگیری TWS ممکن است کمی دشوار باشد
 • الگوریتم های معاملاتی سفارشی و یا معاملات خودکار دارای پیش آزمونی نمی باشند
 • قیمت گذاری متوسط مبتنی بر کارمزد کارگزاران تعاملی چند لایه است و می تواند کمی گیج کننده باشد

نمره :  5 / 4.2 

 

بهترین پلتفرم تجاری
بهترین پلتفرم تجاری

جمع بندی :

شما با استفاده از مطالبی که در این مقاله برای شما ارائه شده و همچنین با مطالعه ی مقالات دیگر شرکت رمزگشا ، می توانید یکی از صرافی های نام برده شده که به سلیقه شما می خورد و همچنین توانایی اجرا کردن اهداف شما را دارد ، انتخاب کنید. اگر تازه کار هستید ، سعی کنید عجله نکنید و به صورت همه جانبه درباره ی بهترین پلتفرم تجاری مناسب شما ، تحقیق کنید.

خیلی ممنون که مقاله ی “بهترین پلتفرم های ارزدیجیتال 1401 ” را مطالعه کردید.

برای کسب اطاعات بیشتر درباره ی راه های کسب درآمد ، پیشنهاد می‌کنیم مقاله ی ”ربات تریدر چیست ؟ “ را مطالعه کنید !

شرکت رمزگشا با چندین سال سابقه در زمینه تحلیل ارز دیجیتال و فارکس فعالیت می‌نماید . این شرکت دارای مشاوران متخصص می‌باشد. شما می‌توانید در هر ساعت  از روز با مشاوران این شرکت در ارتباط باشید.

منبع : https://www.investopedia.com/best-online-brokers-4587872

 

امتیاز دهید

یک پاسخ به “8 تا از بهترین پلتفرم تجاری 1401”

 1. […] حساب صرافی خود را کجا باز کنید ، چگونه اولین سهام خود را خریداری کنید ، نحوه ی ایجاد در آمد غیر فعال ، مواردی که باید در نظر داشته باشید زمانی که سهام خود را انتخاب می کنید ، چگونه یک سهامی که در حال سود دهی است را تشخیص دهیم ، نحوه ی معامله سهام مومنتوم ، روش ها و راز های پر در آمد و کاربردی که توسط ترید های فوق حرفه ای استفاده می شوند ، کار هایی که هیچ وقت هنگام خرید سهام ارزشی نباید انجام دهید و … […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


fa_IRPersian